Gençler İçin Koşuyorum – Koşumu Desteklermisiniz?

Sevgili Arkadaşlar,

Bilenler bilir, bir süre önce daha sağlıklı ve zinde bir yaşam sürebilmek için koşmaya başladım. Hatta bu konudaki motivasyonumu arttırmak için Bozcaada ve İznik yarı maratonlarında 10km koşularını tamamladım. 10km kimileri için basit gelebilir fakat benim için oldukça zor ve de istediğimde neler yapabileceğimi gösteren önemli mesafeydi.

Bir sonraki hedefim ise 16 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Vodafone İstanbul Maratonunda (Eski İsmi Avrasya Maratonu) sınırlarımı zorlayarak 15km koşmak olacak! Koşarak yaptığım eylemi daha anlamlı bir hale getirebilmek için ise “Adım Adım” yardımseverlik koşusu” oluşumuna katıldım.

Bu koşuda Toplum Gönüllüleri Vakfı(TOG) ve Gençlerimiz için koşarak bağış toplayacağım!

Üniversite yıllarımda gönüllülük yaptığım, kişisel gelişimime ve eğitimime paha biçilmez katkılar sağlayan bu vakfa yürekten inanıyorum.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) aracılığı ile gençler, etrafındaki problemlere yönelik projeler geliştiriyor ve uyguluyorlar. Yeri geliyor sokak çocuklarına dokunuyor, yeri geliyor huzurevlerine gençlik aşısı oluyorlar. Çevre bilincinin yükselmesinden, engelliler ya da hayvan haklarına kadar çok farklı konularda projeler gerçekleştiriyorlar.

Böylece dünyaya başka bir noktadan bakmaya başlayan, farkındalığı artan, kendini tanıyan, hata yapmaktan korkmadan adım atan; inançlarıyla, kimlikleriyle, renkleriyle ‘insan’ın önemli olduğunu anlayan gençler yetişiyor…

Eğer koşumu destekler ve siz de yardımda bulunursanız, sayenizde yüzlerce genç daha değişecek ve gelişecek…

Miktar asla ve asla önemli değil…. İnanın küçük katkılar büyük sonuçlar doğuruyor.

“Eleştirmek için değil, değiştirmek için” diyerek gönüllülük yapan bu genç arkadaşlarımızı, bu vesileyle kendi sınırlarımı zorlayacağım koşumu desteklemek isterseniz, sizden bağışlarınızı bekliyorum.

Bağışınızı havale ile aşağıdaki hesap numarasına gerçekleştirebileceğiniz gibi, kredi kartı ile de bu linkten yapabilirsiniz; https://tog.org.tr/bagis_206

Banka: Garanti Bankası
Şube No: Bağlarbaşı Şubesi (422)
Hesap No: 6295999
IBAN No: TR07 0006 2000 4220 0006 2954 34
Alıcı Adı: Toplum Gönüllüleri Vakfı

Bağış havalenizi yaparken “açıklama” satırına;
AAOUZDEN/BAGISCININ ADI SOYADI” nı yazmayı unutma. Bu sayede bağışınızın takipçisi olabilir, sertifikanızı ulaştırabilirim, hatta dilerseniz sertifika dağıtım törenine katılım için sizi haberdar edebilirim.

Daha fazla bilgi için www.adimadim.org ve www.tog.org.tr adresini ziyaret edebileceğiniz gibi, benimle iletişim kurabilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkürler.

Daha fazla bilgi için;
• Kampanya Tanıtım Filmi: http://www.youtube.com/watch?v=kqssopQIryc
• TOG Yetkilisi: Derya Kılıçalp – derya.kilicalp@tog.org.tr
• AA/TOG Sorumlusu : Şener Kurtuluş meydeyteo@hotmail.com
• AA/TOG Srumlusu : Kıvanç Ergun kivergu@gmail.com
• AA/TOG Sorumlusu: Beril Başlıgil beril.basligil@arcelik.com

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash player