Hakkımda 1

Merhaba, ben Özgür Üzden. 1987 yılında Çanakkalede doğdum ve lise öğrenimimi çok değer verdiğim Çanakkale Milli Piynago Anadolu Lisesi’nde tamamlayana kadar aynı şehirde yaşadım. Ardından 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde öğrenim görmeye başladım ve şubat 2011 itibariyle mezun oldum 🙂

Üniversite öğrenimim boyunca gönüllü olarak bir çok faaliyet ve sosyal sorumluluk projesinde yer aldım. Toplum Gönüllüleri Vakfında 2006’dan bu yana gönüllülük yapmaktayım. Yıldız Teknik Üniversitesi Toplum Gönüllüleri grubunda yer aldığım bir çok proje yanında birer yıl süreyle iletişim sorumlululuğu ve koordinatörlük yaptım. Bunlar dışında Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Kulübü, WWF, Uniceff, Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası gibi kuruluşlara da üyeliklerim bulunmaktadır.

Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak meslek hayatıma Asil Çelik‘de İç Satınalma Mühendisi olarak başladım. Bir süredir de, yapılan görev değişikliği sonucu Dış Satınalma Mühendisi olarak görevimi sürdürmekteyim.

Müzik dinlemek, saksafon çalmak, seyahat etmek, fotoğraf çekmek ve çok fazla vakit bulamasam da tenis oynamak keyif aldığım  hobilerimdir.

 

One comment on “Hakkımda

  1. Pingback: Burs Başvuruları Başladı | Özgür Blogcu - Özgür Üzden

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash player