K.K.T.C Tanıtım ve Paylaşım Sitesi 3

Son web projemin lansmanını yapmayı ihmal ettiğimi farkettim.

1.5 Ay kadar önce yayın hayatına başlayan www.filomu.com, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin barındırdığı eşsiz güzellikleri ve doğa harikalarını paylaşmayı amaçlayan, bir taraftan da pasapsikoloji ile ilgilenen kişileri bir araya getirmeye çalışan bir site.

İçeriğinde K.K.T.C ile ilgili 5000’den fazla fotoğraf  bulunmakta ve sanırım bu açıdan, en büyük arşive sahip site. Ayrıca K.K.T.C’de yaşayanların kullandığı bazı farklı kelimelere yer vererek, dillerini ve kültürlerini yansıtmaya çalıştılar.

Parapsikoloji kısmında ise tebliğler, ilkeler ve yasalar, haberler ile zengin bir kütüphane bulunmakta. Hergün daha da zenginleşen içeriği ile, parapsikoloji ile ilgilenen kişilere güzel bir platform oluşturmayı amaçlayan sitenin editörleri Hatice İnan ve Muharrem Gök, bu amaçla da, yakında parapsikolojik bir forum oluşturmak istediklerini söylediler.

İlgilenenler siteye www.filomu.com adresinden ulaşabilirler. K.K.T.C Tanıtım ve Paylaşım Sitesi

3 thoughts on “K.K.T.C Tanıtım ve Paylaşım Sitesi

 1. Reply Kıbrıs Ağu 2, 2009 10:09

  Güzel bir site olmuş. Sanırım sizinde site yapımında katkınız büyük.

 2. Reply erkan manavoğlu Mar 20, 2011 13:49

  Sayın Ozgur Uzden
  KIbrıs bitkilerinin Kıbrıs Ağzı’ndaki karşılıklarını tartışabileceğim bir yetkilinin emeil adresi konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim
  Şimdiden teşekkürler.
  SEvgi ve saygılarımla..
  Erkan Manavoğlu

 3. Reply Özgür Üzden Nis 7, 2011 20:48

  Erkan Bey Merhaba,

  İlgili Kıbrıs sitesini yaptığımız kişi Muharrem İnce size belki yardımcı olabilir. filomu2012@hotmail.com adresinden kendisine ulaşabilirsiniz. 

  Selamlarımla.

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash player