Türev Mühendislik Elektrik – Elektronik Mühendislik Hizmetleri Sunuyor

Bu yazı üzerinde çalıştığım bir arama motoru optimizasyonu çalışması için tanıtım amacıyla yazılmıştır:)

Türev MühendislikTürev Mühendislik, 1998 senesi itibari ile Elektrik-Elektronik ve Enerji sektörünün farklı kollarında başarı ile faaliyet gösteren 3 Elektrik Mühendisi tarafından, elektrik alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim konularında deneyimlerin ve hedeflerin birleştirilmesi ve başarıyı performansa dönüştürmek üzere 2010 senesinde faaliyete geçmiştir.

Türev Mühendislik, elektriğin üretildiği ilk noktadan, kullanıldığı son noktaya kadar mevcut olan tüm elektriksel işlerin projelendirilmesi, yapımı, devreye alınması ve işletme süresi boyunca rutin test ve bakımlarının gerçekleştirmesi amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Faaliyet gösterdiği alanlarda, ileri teknolojileri kullanan veya geliştiren, deneyimli yerli ve yabancı şirketlerle ticari işbirliği yapmayı ve birlikte proje üstlenmeyi hedefleri içine almıştır.  Faaliyet tarihinden itibaren, Türkiye’nin önde gelen şirketlerine verdiği hizmet ile kalitesini ispatlayarak, hızla değişen teknolojiyi bünyesine adapte ederek gelişimini sürdürmektedir.

Felsefemiz; müşterilerimize güven telkin eden, sağlam bir ortaklık ilişkisi sağlayabilmek üzerine kurulmuştur. Söz konusu bu ilişki, üstün ürün ve hizmet sunumumuza dayalıdır.

Türev Mühendislik olarak bizler; güven, bilgi ve insan üçgenindeki etkileşimi geliştirmek ve bu kapsamdaki tüm ihtiyaçları karşılayan hizmetleri birleştirmek gayretindeyiz. Günün gereklerini uluslararası stadartlar ile birleştiren uzman kadromuz sizlere; elektrik primer-sekonder, çelik ve inşaat projelerinin oluşturulmasında , son teknoloji yazılımları kullanarak mühendislik hesap ve analizlerinin yapılmasında, teknik hususlarda danışmanlık hizmeti ile yardım etmeyi sürdürmektedir.  Taahhüt kelimesini tam manası ile yürüttüğümüz tüm anahtar teslim projelerimizde yerine getirmenin gururunu taşımaktayız.

Test & Ölçü grubumuz, marka gözetmeksizin YG, OG ve AG elektrik ekipmanlarının test ve bakım hizmetlerini yerine getirmektir. Yeni tesislerin devreye alma hazırlık çalışmalarını ve testlerini yapmak, İşletmede bulunan tüm tesislerin rutin elektriksel bakımlarını yapmak ve arıza tespiti yöntemi ile analizi yapmaktır.

Servis & Bakım ekipleri ile, ilgili standartlara uygun modern bakım metodlarını kullanarak, tesislerinizin işletme sürekliliğini arttırıp, kesinti sürelerinizi minimuma getiren bakım hizmetleri sunmaktadır.
Bugüne kadar bitirdiğimiz ve devam eden tüm projelerimizde başta müşteri memnuniyetini karşılayarak ve hızla artan elektrik arzında güvenirliliğini ön planda tutarak yol almaktayız

Teknoloji; bilimin uygulamalı bir sanat dalı haline dönüşmesi ve insanın bilimi kullanarak doğaya üstünlük kurmak için tasarladığı rasyonel bir disiplindir.

Hizmet alanlarımızın tamamında müşterilerimize katma değer sağlamak, süreçleri iyileştirmek, verimliliğin ve performansın artırılmasını sağlamak için en yeni teknolojinin sağladığı tüm disiplin ve ürünler bünyemizde bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin: http://www.turevmuhendislik.com

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash player